Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

█▬█ █ ▀█▀ – NOWY DOMEK W KARKONOSZACH – CZA INO ŁOPATOWAĆ W KARKONOSZACH TEŻ +18FAJNY WYPOCZYNEK W GÓRACH – KLIKNIJ – http://www.maxjar.pl

Tekst o łopatowaniu w Karkonoszach napisał dziennikarz Zdzisław Adamiec z Opola. Jest On autorem wielu publikacji, książek, nagród w Polsce i zagranicą pisał artykuły w popularnych tytułach wydawniczych. To, że „cza ino łopatować po przejeździe pługa” przetrenował na własnym organizmie parę lat temu, stąd ten tekst z życia wzięty.
Po obejrzeniu w telewizji „cza ino łopatować ” (tej góralki na YOUTUBE) której słuszne wkurzenie wywołało śmiech do rozpuku natchnęło mnie myślą, że historia Zdzisława Adamiec i jego przygoda z pługiem śnieżnym wywołała łzy ze śmiechu u moich znajomych. Najlepsze sytuacje przynosi samo życie śmiech to zdrowie !!!!
Adam Maksymów Ośrodek Wypoczynkowy „Max” Jarnołtówek

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

37 thoughts on “█▬█ █ ▀█▀ – NOWY DOMEK W KARKONOSZACH – CZA INO ŁOPATOWAĆ W KARKONOSZACH TEŻ +18

  1. Nie musiałam kupować domku w Karkonoszach, mieszkam na uboczu wsi. Wczoraj odsniezalam tylko ścieżkę, żeby przejść do drogi, ktora pług troche rozsunął. Dzisiaj już ścieżki nie widać, może pług chociaz przyjedzie…..może! I tak będzie do końca zimy, jeśli będzie sniezna. Trudno, jestem na emeryturze, zapasy na zimę mam, wiec niech pada. Troche inaczej mówiłam 20 lat temu, gdy z tego zadupia musiałam po zaspach 3 kilometry brnac po tym białym puchu, często siegajacego ponad kolana, do dworca kolejowego, żeby dojechać do pracy. Nie sprzedaliśmy swojego domku na zadupiu, bo zima rzadko trwa pol roku, a potem jest piekna wiosna, lato kwieciste i bardzo kolorowa jesien. Powodzenia dla Pana, który kupil ten dom w Karkonoszach. Temu co sprzedał niech winda psuje się jak ma wyjsc z mieszkania, niech nie może ruszyć samochodem, bo breja posniegowa na ulicy i niech oddycha smogiem….. ŻARTUJĘ!😍.

  2. Komu też najebało teraz w pizdu tego białego kurestwa tak dużo że poruszanie się po mieście na odcinku kilomentra trwa 30 minut przez jebany zlodowaciały asfalt którego nie chciało im się odśnieżyć jak było mało śniegu i zamarzł

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!