Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Audi TT w pełnej okazałości! | Lakiernicy OTOMOTO TV S01 E07W ostatnim odcinku Lakierników zobaczycie finalny efekt firmowej TT S oraz prace nad Porsche 911. Do warsztatu zawita nietuzinkowe auto, czyli popularna Toyota Supra. Dodatkowo przyjrzymy się codziennej pracy ekipy Art Garage. To wszystko w dzisiejszym filmie OTOMOTO TV. Którego z bohaterów polubiliście najbardziej?

🚘 Na OTOMOTO kupisz także części: https://bit.ly/200_czesci

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/200_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#Lakiernicy #Otomoto #Motoryzacja

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

36 thoughts on “Audi TT w pełnej okazałości! | Lakiernicy OTOMOTO TV S01 E07

  1. Czy aby taki lakier fluorescencyjny jest dozwolony na nas,ych drogach . Widziałem już oklejone auto ale podejrzewam jak policja się uprze to dowód zabierze oczywiście mowa tu o pełni księżyca kiedy się świeci jak psu jajca .

  2. Nie pojmuje dlaczego ludzie robią smołę z tylnich lamp, przecież to nawet nie wygląda ładnie, jak jest lampa w dobrym stanie to dobra polerka i wosk wystarczy ewentualnie jak ktoś chce je przyciemnić to delikatnie. Nie wspominam ze za takie coś jest zabrany dowód

  3. Mega szacun za ten gril szykowany do sprzedaży. Czysto, ładnie, schludnie i przede wszystkim z szacunkiem nawet do sprzedawanej części a nie jak ludzie potrafią syf wystawiać a jeszcze nie raz jak wysyłają.. masakra.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!