Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Porsche 911 w Lakierni! | Lakiernicy OTOMOTO TV S01 E06W dzisiejszym odcinku na warsztacie pojawi się żona z tajemnicami przed mężem. Zobaczymy także nowe auto szefa, prosto zza oceanu. Wisienką na torcie będzie istny klasyk – Porsche 911. Przyjrzymy się również codziennej pracy ekipy Art Garage. To wszystko w dzisiejszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania, tego nie można przegapić!

🚘 Na OTOMOTO kupisz także części: https://bit.ly/188_czesci

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/188_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#Lakiernicy #Otomoto #Motoryzacja

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

28 thoughts on “Porsche 911 w Lakierni! | Lakiernicy OTOMOTO TV S01 E06

  1. Dawno nie widziałem już takiej produkcji Lakierowanie na aucie pół zderzaka skrobanie rdzy generalnie wstydził bym się pokazać w telewizji z taką robota to typowy warsztat bez inwestycji stare narzędzia komora to pokój z wyciągiem Nawet taśma klejąca to nie lakiernicza i sami blachy nie robią a później narzekają na blacharza słabo to wygląda . Ciekawe jak wygląda ich robota po paru miesiącach z tą rdza …

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!