Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Coobcio Garage – Toyota Yaris GR + box (#TestNowego odc.7)Seria na kanale w której z Coobciem w roli głównej testować będziemy nowe fury! Czyli coś, czego jeszcze nie było na kanale. Dzięki współpracy z firmą https://www.sklepopon.com/jagodowytv będą nam dostarczane nowe wozy!

Przy okazji powstania tej serii firma Sklep Opon przygotowała dla Widzów rabat w wysokości 25 zł przy zakupie dowolnego kompletu opon. Wystarczy wpisać w polu rabatowym COOBCIO :)) Wbijajcie na: https://www.sklepopon.com/jagodowytv

Gwiazdą siódmego odcinka z serii #TestNowego została Toyota Yaris GR o mocy ~300KM z 2021 roku. Miłego seansu!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

36 thoughts on “Coobcio Garage – Toyota Yaris GR + box (#TestNowego odc.7)

  1. Cos za malo wam dmuchal na 3 i 4 biegu. Powinien dmuchnac 1.4, 1.5 bara za kazdym razem na kazdym biegu (bez boxu – stock). Jak wydech byl zmieniany to proponuje zresetowac ECU learnings w serwisie Toyoty i na pewno pomoze. I cos mi sie wydaje, ze cos pokreciliscie z tym tuning boxem. W jednym z filmow z Japonii z podobnym boxem DTUK dmuchal 1.7-1.8 bara.

  2. Najbardziej mi się rzucił w oczy stycznik od zapalania oświetlenia w środku na słupku, jak w starych Japończykach w latach '90, miałem tak w swoim galancie, ehh mam sentyment do tego auta do dziś

  3. Przecież Yaris GR to 2.0T, a nie 1.6T. One nawet nie zaczęły się produkować, a były już niedostępne. Wszystko co się produkuje się momentalnie sprzedaje.

  4. Wiedzę ma Pan niesamowita i bardzo lubię oglądać Pana filmy .
    Mam tylko prośbę o wzbogacenie Pana słownictwa za dużo k…, słabe to trochę jest .
    Niech Pan weźmie pod uwagę że dzieciaki też to oglądają

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!