Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

EKIPA DUDA GARAGE ODWIEDZA SERWIS PARTNERSKI MOTOLAB WARSZAWAPytacie nas w wiadomościach gdzie bezpiecznie jest zostawić auto do naprawy. Będziemy odwiedzać warsztaty z którymi weszliśmy we współprace z racji ich wysokiej jakości obsługi oraz napraw które wykonują.

Na tapecie MOTOLAB Warszawa – Właściciel serwisu Pan Sylwester oprowadzi Was po swoim warsztacie i opowie czym zajmuje się na co dzień

Kontakt do Motolab
Motolab FB – https://bit.ly/3IdBViY
Telefon – 22 773 22 50
Google Maps – https://bit.ly/3oZ7DsJ

(00:00) Wstęp
(00:42) Zakres usług
(08:11) O modułach Duda Garage

#dudagarage #motolab #warsztat #grzegorzduda #duda #tvnturbo #tvn #player #naprawa #dudabox #audi #warszawa #wawer

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

16 thoughts on “EKIPA DUDA GARAGE ODWIEDZA SERWIS PARTNERSKI MOTOLAB WARSZAWA

  1. Pierd…cie Hipolicie 2 litry mniej chyba na 1000 km, wy chyba myślicie że tylko debile was oglądają. Kolejna pseudo reklama. Chyba moduły przestały się sprzedawać.

  2. Miałem doczynienia z 2 warsztatami Bosch i doświadczenie tragiczne. Duda daje jakaś gwarancję, że jeśli naprawa będzie spartolona pomoże w walce z warsztatem z którym ma współpracę ?

  3. Szanowny panie zakłady odsyłają na zrobienie zbieżności po wymianie zawieszenia ponieważ tym się nie zajmują lub po prostu nie mają takiego stanowiska, A nie że to dziwne praktyki i zdziwienie dlaczego tego nie zrobili pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!