Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Dobre opinie, zadowoleni klienci. Jak prowadzić taki warsztat?Ocena wśród kierowców 9,4/10 na stronach Oponeo, 4,9/5 w Google, do tego mnóstwo poleceń wśród znajomych od zadowolonych klientów. Takim dobrym postrzeganiem może poszczycić się warsztat A&S Serwis z łódzkiego Widzewa.

Efekt? Spokojna, poukładana praca. Jak to osiągnąć? Jaki jest klucz do zadowolenia klientów, które ostatecznie przekłada się na tak pożądany przez wielu z warsztatowców spokój i komfort pracy? Odwiedziliśmy dziś ten warsztat. Posłuchajcie wywiadu z jednym ze współwłaścicieli. Rozmawiamy nie tylko o biznesie, ale też serwisie olejowym, wymianie rozrządu, serwisowaniu hamulców.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

4 thoughts on “Dobre opinie, zadowoleni klienci. Jak prowadzić taki warsztat?

  1. swietna reprezentacja fajna stawka ja we wrzesniu 2021 zostaje praktykantem samochodowym a plus taki że po 3 latach zostaje u nich jako stanowiski pracy mi udostępniają się dowiedziałem kocham podoba mi się motoryzacja interesuje i dla tego zostaje praktykantem a potem w zakladzie tym samym pracownikiem

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!