Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Test wyświetlacza Head-Up display! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

45 thoughts on “Test wyświetlacza Head-Up display! #101_Gadżetów

  1. Grzesku Nasz, trochę przesadziłeś z tą sekundą! Śmiem twierdzić że trwa to milisekundy… Poza tym oczom raczej nie zrobi różnicy czy muszą wyostrzyć na licznik czy na coś innego co jest 15 cm dalej! Dlatego nie qmam tych hedapóf.

  2. Dlatego wskazówkowe liczniki mają przewagę nad cyfrowymi, że wystarczy kątem oka zerknąć na położenie wskazówki, żeby wiedzieć jak szybko się jedzie. Nie trzeba nic czytać. Z tym ostrzeniem wzroku to też ściema, bo wyświetlacz na szybie jest niewiele dalej od deski rozdzielczej i nadal trzeba zmienić ogniskową, żeby go przeczytać. Widać to dokładnie na filmie, gdzie albo jest ostry obraz wyświetlacza, albo to co przed samochodem.

  3. Oj Grzesiek, Grzesiek no i naciagnąłeś mnie właśnie na zakup. Zamówiłem sobie właśnie taki sam. A Ty Ty łobuzie wiedziałeś, że mi się to spodoba 🤪

  4. Lepszy jest z wbudowanym szkłem a nie naklejana folia a po drugie to dziadostwo rozładowuje akumulator na postoju. Zostawcie go na tydzień i akumulator 0. Niestety :/

    Ps. Displaye maja w opcjach możliwość konfiguracja +- prędkości jak zawyża zaniża.

  5. Totalnie nieprzydatny gadżet, chyba, że ktoś ma jakieś natręctwa związane z ciągłym sprawdzaniem czy nie jedzie o 1km/h za szybko/za wolno.
    A jeżeli macie problem z akomodacją wzroku, to wynika to z osłabienia mięśni, które sterują gałką oczną. I w takim wypadku robi się to co z każdymi słabymi mięśniami, tzn należny je wzmocnić, a nie odciążać. Bo wtedy jeszcze bardziej osłabną od nieużywania.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!