Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

EKIPA – ZAEBYŚCIE (feat. Qry)♦ PREORDER DOSTĘPNY NA:
http://www.sezon3ekipa.pl
http://www.sezon3ekipa.pl

„Zaebyście” to drugi singiel promujący płytę EKIPY pod tytułem „SEZON 3”, której premiera przewidziana jest na czerwiec. Konwencja braggadacio jest odpowiedzią na łatwość z jaką formułuje się zarzuty wobec influencerskiego świata. Friz, Nowciax, Murcix oraz występujący na featuringu reprezentant grupy Chillwagon – Qry, przekształcili rozedrganą i surową produkcję w kolejny hit z melodyjną chwytliwością. Tu gdzie życiowa refleksja miesza się z imprezowymi historiami, tam abstrakcyjny i minimalistyczny trap EKIPY znajduje ujście dla swojej różnorodności.

► Album w wersji preorderowej dostępny na:
http://www.sezon3ekipa.pl

//tekst
Jakub B.R.O. Birecki, Ekipa, Patryk Qry Lubaś

//audio
Produkcja: Rafał Łosik
Realizacja nagrania, mix i mastering: Jarosław JARO Baran

//visuals
H D S C V M

//executive producer
DON/DonPro

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

30 thoughts on “EKIPA – ZAEBYŚCIE (feat. Qry)

  1. Ciekawe czy byli ekipowicze mieli problem jak bylo zajebisci i trakuja nadal friza jak dobrego woja czy jak zaczol stawiac granice i postawil jasny warunek ziomeczki moze … ZejdZiecie z moich plecow juz chyba sami potaficie ogarnac. Nagle sie okazalo ze jest zly bo musza sami zapracowac na swoj chleb i nikt kontentu za darmo nie daje ….. Ooo i sie obrazili dobrzy przyjaciele

  2. 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!