Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Tak kończy się inwestycja warta 3 000 000 złotych! #Absurdy_DrogoweOglądaj „Absurdy drogowe” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/absurdy-drogowe-odcinki,2662/odcinek-2,S12E02,200738
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W dwunastym sezonie niestrudzeni tropiciele drogowych niedorzeczności przyjrzą się z bliska między innymi bardzo drogiemu i rzadko używanemu stokowi igielitowemu, oznakowanemu przejściu dla pieszych w środku lasu, a także świeżo wyremontowanym i oświetlonym drogom, które wiodą donikąd. Co ciekawe, powrót zaliczają nie tylko prowadzący, ale także Syrena V8, którą poruszali się w pierwszych seriach programu!

#tvn #tvnturbo #absurdydrogowe

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

29 thoughts on “Tak kończy się inwestycja warta 3 000 000 złotych! #Absurdy_Drogowe

  1. Tak pogadac o absurdach sobie można tylko szkoda ze chlopcy nie sprawdzili ze dalsza część tej drogi ma być robiona pod koniec tego roku badz poczatku następnego, i beda ja ciagnac dalej w strone miejscowosci Brzostowiec ale tego dziennikarze nie znalezli, jaki dziennikarz taki materiał 🤣

  2. Te materiały są strasznie tendencyjne. Absurd drogowy ? Tylko dlaczego w żadnym tego typu programie nie jest opisane jak to ma wyglądać w przyszłości ? Teraz jest kawałek drogi, który nie ma kompletnie sensu ale za chwilę okaże się, że jest to po prostu początek jakiejś inwestycji. Może w pobliżu będzie jakiś łącznik do jakieś obwodnicy albo powstaje tam strefa ekonomiczna ?

  3. Moim zdaniem pokazywanie tego typu inwestycji jest bez sensu. Jeśli w planie zagospodarowania terenu ma powstać tam osiedle czy nawet kilka domów ważne aby był do tego dojazd. Infrastrukturę typu przejścia dla pieszych buduje się oda razu jeśli wiadomo że w przyszłości będzie np. biegł tamtędy chodnik albo po drugiej stornie ulicy będzie przystanek autobusowy. Problemem jest zupełnie w drugą stronę kiedy maszyny nie mogę podjechać na budowę albo sami mieszkańcy już w postawionych budynkach mają problem z dojazdem do swoich nieruchomości. Jeśli są pieniądze a wiadomo że będą tam prowadzone jakieś inwestycje warto budować drogi nawet jeśli teraz ktoś powie że są to zmarnowane pieniądze. Dobry dojazd zwiększa również wartość gruntów dlatego budowa takiej drogi jest dla wszystkich dobrym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!