Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

JAK PRACUJE PUNTO POD OBCIĄŻENIEM? TAK!#sklepopon #hankook

W tym odcinku serii STRADALE W TRASIE zabraliśmy naszego Fiata Punto Cabrio na przejażdżkę po górskich zakrętach.

Partnerem wyprawy jest SklepOpon.com – https://www.sklepopon.com/stradale

Jedziemy na oponach marki Hankook.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

24 thoughts on “JAK PRACUJE PUNTO POD OBCIĄŻENIEM? TAK!

  1. Wiem że sobie żarty robicie ale jestem pewien, że lakier nie jest w całości oryginalny. Jakoś widzę różne odcienie np prawy przedni błotnik jakiś inny. Na 1000% zderzak przedni nie jest od tego samochodu. Ma tzw szeroki wlot gdzie był on w standardzie w wersji 1.6 lub w wersji z klimą. Ponadto cienki wlot powietrza nad rejestracja fabrycznie był czarny nie lakierowany. To najczęstszy błąd przy lakierowaniu zderzaka Punto tamtej generacji.

  2. No nie najslabszy. Najslabszy był 1.1 55 koni. Miałem w 2000 takie cacko z polskiego salonu. Tylko nie w cabrio. Ta wersja to jak na Punto wypas
    Dwie poduszki (standardzie nie było żadnej). Elektryczne szyby. Poprostu wypas.

  3. Fiat to najlepsze auta na świecie połowę rzeczy może być popsutych a on nadal jedzie i dojedzie do celu a Hitler wagen żarówka się przepali i jedzie laweta z serwisu z zestawem komputerów poza tym fiat jaki by nie był zawsze ma w projekcie włoski polot a dojcze maszyna polot wozu z węglem ale kupujcie niemiecką jakość może wam wąsik urośnie

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!