Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Adam znalazł spory przeciek w bagażniku BMW! #Naprawy_nie_do_naprawyWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w niedziele o 10:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-1,S02E01,244435
Kiedy psuje Ci się auto i w warsztacie słyszysz – „nic z tym nie zrobimy”, „to usterka nie do naprawienia”, pomocną dłoń wyciąga Adam Klimek. Najbardziej znany mechanik w Polsce wraca z drugim sezonem programu „Naprawy nie do naprawy”, w którym stara się znaleźć rozwiązania w nawet najbardziej problematycznych przypadkach.
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
#tvnturbo #adamklimek #naprawy

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

36 thoughts on “Adam znalazł spory przeciek w bagażniku BMW! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. Kolega kiedyś miał podobny problem w Audi A6 C6 kombi, mikroskopijnie uszkodzony był przewód od spryskiwacza. Krople płynu kąpały na jakiś moduł co powodowało, że samochód tracił zasilanie i po dwóch dniach niemożliwe było odpalenie samochodu. Efekt był taki jakby ktoś odliczył zasilanie i wszystko rozkododowalo się. Zapłacił masę kasy za diagnozę u dealera, który nie stwierdził żadnej usterki, samochód stał w warsztacie 2 tygodnie i poddali się. Dopiero jeśliś elektromechanik, który po godzinach dorabia w swoim garażu zdiagnozował usterkę i stwierdził, że ten model miał wadliwy przewód od spryskiwacza, wymiana kosztowała niewielkie pieniądze i sprawa się wyjaśniła.

  2. A właściciel mówił, że auto jest w jednych rękach od nowości od 2017 roku i serwisowane regularnie zgodnie z wymaganiami….
    Tu jak na dłoni widać ile są warte takie informacje, których ludzie wręcz wymagają przy ofertach aut używanych.
    Auto było bite i było słabo naprawione. Właścicielowi przy problemach z mocą zaśpiewali w ASO kilka tysięcy (bo już po gwarancji) i zaczyna się szukanie serwisu po kosztach.
    Auto "premium" 5 letnie, serwisowane regularnie, jeden właściciel…

  3. A Wy to tak za free robicie czy później FV na zapleczu idzie? 🙂 Nie śledzę aż tak dokładnie ale ja jak podłączam kibel to na kafelki kładę najpierw ręcznik bo może coś kapać… Oczy bolą… Szanuję Adama ale to już za grubo. Wilgoć jasne że może namieszać w elektronice, ale woda lana z butelki na moduły i wzmacniacz….. Pozdro mordy z TVN 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!