Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Jaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz PolskaJaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG!
Fiat Tipo to auto chętnie wybierane do flot TAXI/UBER bo jest niezawodne i mało pali. A do tego Fiat Tipo z LPG współpracuje doskonale! Instalacja gazowa do tego auta kosztuje niewiele i zwraca się błyskawicznie!

Fiat Tipo 1.4 120 KM 2020 r na gaz LPG! Jaki silnik wybrać pod gaz? Montaż LPG w Energy Gaz Polska! Fiat Tipo 1.4 120 KM 2020 r to doskonały wybór do montażu LPG! Silniki w technologi pośredniego wtrysku paliwa oraz niska cena zakupu sprawiają że jest to niezwykle chętnie wybierane nowe auto pod montaż LPG! A jeżeli dodamy do tego piękny wygląd to w połączeniu z instalacją LPG mamy auto idealne!

Nasz profesjonalny zespół dobierze dedykowaną instalację LPG do Twojego Fiata Tipo, wykona profesjonalny montaż LPG a także przeprowadzi strojenie w pełnym zakresie obrotów!
Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać na LPG już dziś zadzwoń, napisz lub przyjedź do Energy Gaz Polska i skorzystaj z fachowej wiedzy Ekspertów LPG!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 25.01.2021
➡️ Marka i model: Fiat Tipo
➡️ Rok produkcji: 2020
➡️ Silnik: 1.4 120 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L
➡️ Przełącznik LPG: w wolnej zaślepce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 500 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.0 , PB 5.0
➡️ Oszczędność / 1000km: 190zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 16 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

3 thoughts on “Jaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!