Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Porsche w wydaniu RWB skradło serce Josepha! #KolekcjonerOglądaj „Kolekcjoner” w niedzielę o 16:00 na TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/kolekcjoner-odcinki,30603/odcinek-2,S01E02,205981
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W centrum Poznania mieszka pewien ekscentryczny milioner. To urodzony w Ghanie Brytyjczyk o imieniu Joseph, znany w mediach społecznościowych jako the.collection.
Największą jego pasją jest kolekcjonowanie wyjątkowych samochodów. Joseph posiada między innymi takie auta, jak Rolls Royce Wraith, Ferrari F12, Lamborghini Aventador SVJ, McLareny 600LT i 720S, BAC Mono i Porsche 911 GT3 RS. Ma też kilka klasyków, do których należą Lancia Delta HF Integrale, Ford Mustang Fastback Eleanor czy Mercedes 280SL Pagoda. Program „Kolekcjoner” to opowieść o życiu człowieka, któremu udało się spełnić marzenie wielu mężczyzn.

#tvn #tvnturbo #kolekcjoner

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

22 thoughts on “Porsche w wydaniu RWB skradło serce Josepha! #Kolekcjoner

  1. Dałbym sobie obie ręce uciąć żeby położyć swoje brudne łapska na takiej 911…

    Inna kwestia że nie miałbym już łap które mógłbym na nich położyć

  2. Okaleczanie klasycznych porsche czyli agrotunning dla pozerów z nadmiarem kasy. Wyglada jak dawne wiestunningi starych beemek i vw robionych przez dresików, a tutaj Japończyk naklada silikon palcem:)

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!