Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

KUPIŁEM TOKARKĘ PO CZTERECH LATACH DRAPANIA SIĘ PO GŁOWIE… ZACZYNAMY PIĘKNĄ PRZYGODĘ!Siemanko
Po latach poszukiwań udało się upolować piękną sztukę. Niedługo zobaczymy jak toczy 🙂
Pozdrawiam

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#Tokarka #profesor #warsztatprofesora

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

24 thoughts on “KUPIŁEM TOKARKĘ PO CZTERECH LATACH DRAPANIA SIĘ PO GŁOWIE… ZACZYNAMY PIĘKNĄ PRZYGODĘ!

  1. 3:40 Za 20 parę tysięcy to jest chinka dużo mniejsza aby porównać takie samo rozmiarowo tokarki trzeba za chińską położyć obecnie minimum 45 koła. Mam taką właśnie tokarkę i mam również porównanie do starej bo miałem poprzednio to niebo a ziemia. Na starej nie można było utrzymać powtarzalności, na nowej idzie jak po sznurku, każdy detal tak samo. Stare maszyny z polskich zakładów nadają się tylko na złom, nikt normalny nie sprzeda dobrej tokarki za 10 czy 15 tysięcy. Spójrzcie na zachodnie ogłoszenia maszyn jakie tam są ceny, oczywiście trafiają się po tysiąc czy dwa euro ale to takie graty jak i u nas, za dobrą tokarnię trzeba dać 8-10 koła euro, za średnią ok 5.

  2. gratuluję zakupu! Kolega kupil starą profesjonalną tokarke za 15000 euro. Powiedzial mi ze dawniej robiono odlew na tokarke i stało to na placu w fabryce min.2 lata aby czasteczki metalu sie "osadziły" dopiero po tym czasie produkowano tolarke.Dziś wszystko szybko jest robione i po roku wszystko zaczyna sie wyginać itd. Dawniej jakość była na pierwszym miejscu!

  3. Pani zawsze za 50zł tankuje i teraz częściej musi jeździć na stację to myśli że więcej pali ecotek a to PiSiory ceny benzynki podniosły masakrycznie 😁😁😁

  4. łomatko, szkoła mi się przypomniała… 🙂 W szkole najnowsze maszyny były z 1972, a najstarsza strugarka Poręba z 1956. Bardzo fajna maszyna, niezamęczona. A nauka to nie neurochirurgia – będzie dobrze.

  5. Kurcze. Zazdroszczę ładnej maszynki. Nie wiem ile się zmieniło w ciągu ostatnich 20 lat, ale nas ganiali za toczenie na sucho. Zawsze musiało być podlewane "mleczkiem" no i za ten klucz to niejeden był ganiany. To były piękne dni.

  6. Sugerowal bym rozpoczecie Nauki toczenia od podstawowych zasad bezpieczenstwa obslugi tej maszyny. Najlepiej pod okiem doswiadczonego tokarza. Mnie edukacja I nauka obrobki skrawaniem I obslugi wszystkich typow maszyn zajela szesc lat. Jeszcze w latach siedemdziesatych. Widzialem osobiscie I slyszalem o wielu okropnych wypadkach przy obsludze maszyn. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!