Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Wypadek na skrzyżowaniu w Warszawie 08.07.2022 #850 Wasze FilmyWypadek na skrzyżowaniu ul. Górczewskiej i Konarskiego w Warszawie
„Kierowca w Audi zagapił się lub zamyślił i ruszył za autem które skręcało na strzałce w prawo, prawdopodobnie pomyślał ze wszyscy mamy już zielone. Zapewne pojawią się komentarze dlaczego się nie zatrzymałem, wiozłem kolegę na badania do szpitala, ale w lusterku widziałem, że co najmniej 2 auta się zatrzymały. Kierowcy Audi nic się nie stało z tego co widać a jego dziecko prawdopodobnie w szoku.”

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

28 thoughts on “Wypadek na skrzyżowaniu w Warszawie 08.07.2022 #850 Wasze Filmy

  1. A kamerka dla ozdoby. Zatrzymać się na 3 minuty, zapytać czy wszystko ok- jak wszyscy git to rzucasz hasło, że w razie co masz nagranie i podać im maila w razie wu.

  2. Jakkolwiek autor by się nie tłumaczył…" Aaale nagrałem!" życzę Ci abyś też w razie wypadku trafił na samych takich cieszących się z nagrania mających w dupie czy coś się komuś nie stało.. Co z tego że zatrzymali się inni, zwykle wyjście, zapytanie czy potrzebna jest pomóc, czy wezwać karetkę.. Korona Ci człowieku z głowy nie spadnie.. Ha tfu na takich "ludzi"

  3. Chuj w to że samochód stoi w dymie i nie wiadomo co się dzieje z pasażerami, ważne że dzban ma filmik.
    Przypominam że nie udzielenie pomocy jest karalne! Nawet się nie zainteresował

  4. Fajnie, że nagrałeś, ale najważniejsze, że udzieliłeś pomocy. Stop Cham powinien Twoje dane z nagraniem przekazać policji, za nieudzielenie pierwszej pomocy.

  5. Kto zawinił jest oczywiste. Ciekawi mnie jeszcze czy złotówa zatrzymał się przed sygnalizatorem. Być może zadziałało tu "zachowanie stadne", ten pierwszy jedzie to i drugi pojechał.

  6. Po kolizji opada kurz, i zaczynamy się zastanawiać kto wjechał na czerwonym. Oczywiście obydwaj kierownicy uważają ze jechali prawidłowo. A taki f…..t jak ty oczywiście jedzie dalej……

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!