Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Mechanik mechanik samochodowy naprawa samochodów Chyża Łapa – Car Service Mariusz Łapa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Łapa-Car Service to warsztat samochodowy w Chyżej, w województwie lubelskim. Właścicielem jest Mariusz Łapa.

Znamy się na naprawie samochodów jak mało kto. Doświadczeni mechanicy pracowali już z samochodami wielu marek starszych i nowszych roczników. Prawie zawsze udaje nam się naprawić usterkę. Znalezienie przyczyny awarii staje się łatwiejsze dzięki diagnostyce komputerowej, która pomaga ominąć nam części składowe pojazdu i przy pomocy samego komputera zajrzeć w głąb samochodu.

W ramach naszych usług zajmujemy się naprawą silników w benzynie i dieslu, naprawą skrzyni biegów, remontem starych silników, naprawą i napełnieniem klimatyzacji, naprawą układów chłodzenia i wieloma innymi pracami.

Świadczymy także usługi wulkanizacyjne.

Oferujemy najniższe ceny za bardzo wysoką jakość usług.

Zapraszamy do warsztatu Łapa-Car Service w Chyżej.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!