Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Warsztat samochodowy Wymiana opon Naprawa aut Gadom Autousługi-Ronicar Roland KmiecikFirma Auto Usługi RoniCar to firma znajdująca się w Gadomiu, na obszarze powiatu kamieńskiego, w województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w naprawie samochodów w zakresie mechaniki pojazdowej oraz wykonujemy diagnostykę komputerową. Prowadzimy naszą działalność już od czterech lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Proponujemy Państwu między innymi: wymianę oleju, wymianę rozrządu, wymianę płynów oraz diagnostykę komputerową. Świadczymy profesjonalne usługi wulkanizacyjne, czyli wymieniamy opony i wykonujemy podobne prace. Zajmujemy się układem hamulcowym – wymieniamy tarcze oraz klocki hamulcowe. Zajmujemy się też blacharstwem i lakiernictwem. Uzupełnieniem naszej oferty jest wyważanie kół.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty:
https://www.facebook.com/Auto-us%C5%82ugi-RoniCar-335343250157409/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!