Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

NÓWKA Z 2021R!!! Porsche Macan 2.0 240KM MONTAŻ na gaz LPG wtrysk bezpośredni w Energy. BRAWO MY !!!NÓWKA Z 2021R!!! Porsche Macan 2.0 240KM MONTAŻ na gaz LPG wtrysk bezpośredni w Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a w Warszawie. Mieliśmy zaszczyt wykonać montaż LPG do luksusowego auta jakim bez wątpienia jest Porsche Macan. Gaz LPG i profesjonalny jego montaż pod maską tego wyjątkowego wozu to super rozwiązanie dające Klientowi frajdę z jazdy za grosze. LPG – auto gaz obniża koszta użytkowania auta o połowę. Tak tak drodzy Państwo, Klient zaoszczędzi niebagatelnie dużo pieniędzy na każdym przejechanym kilometrze. Oczywiście oszczędność taka nie ma wpływu na dynamikę i komfort jazdy na LPG. Tutaj zanim Klient odwiedził cennik LPG na stronie www.egp.pl zatelefonował do Energy Gaz Polska o ekspert LPG dobrał dedykowaną LPG do tego auta. Macan na LPG musi sprawować się bezbłędnie aby montaż gazu miał sens! Instalacja gazowa jest korzyścią tylko wtedy gdy montuje ją profesjonalny warsztat LPG a takim bez wątpienia jest Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska w Warszawie. Instalacja gazowa musi być kompatybilna z silnikiem i współpracować bezbłędnie z oprogramowaniem benzynowym. Wszystko musi grać bo przecież to są 2 odrębne systemy , które po montażu trzeba wyregulować fachowo i dać Klientowi auto sprawne i na benzynie i na LPG. Niejeden powie..jak stać mnie na Porsche to i powinno na benzynę?? A kto mówi, że Klienta nie stać?? Klient wybiera montaż LPG w Energy Gaz Polska nie z biedy tylko dlatego, że jest mądrym człowiekiem i ważne są dla niego aspekty finansowe a, ale również ekologiczne.

Ale skupmy się na konkretach : Montaż LPG kosztuje wraz z usługą montażu auto gazu 5200 zł brutto z kompletem dokumentów i fakturą na pełną kwotę, która wpłaca Klient . Dużo?? Nie dużo! W danych auta producent podaje że Macan spala 11 litrów benzyny na 100 km. Z doświadczenia wiem, ze jak piszą 11 o spali 15 cie litrów / 100 jak moja Q5 ka.
Koszt 11L/ PB95 to dziś bez kilku złotych 600 zł za gaz LPG zapłacimy 360 zł. Gołym okiem widać, że to ogromna różnica na każdym tysiącu złotych bo 233 złote. Instalacja gazowa to super opcja bo obniża koszta jazdy autem a przyjemność jego prowadzenia pozostaje bez zmian. Montaż instalacji gazowej LPG pozwoli zaoszczędzić 5200 zł po przejechaniu 22000 zł na LPG. Później to tylko oszczędności. Najważniejszy jest jednak montaż LPG zgodnie z zasadami montażu auto gazu bo w tym przypadku mamy do czynienia z wtryskiem bezpośrednim benzyny. Tutaj montażysta musi być doświadczony i strach oddać auto w ręce amatora. Dlatego Klienci wybierają do montażu LPG Energy Gaz Polska jako Firmę , która daje gwarancję spokoju po zainstalowaniu gazu. Klienci nie pytają jaka cena LPG , tylko czy mój samochód będzie sprawny po montażu LPG. Cena i cennik jest ważny ale ważniejsza jest kwestia montażu LPG , który będzie profesjonalny i zepnie te dwa systemy benzynowy i gazowy z sobą precyzyjnie. W Energy Gaz Polska Klienci cenią: stałą kadrę, która montuje od lat, najlepsze sety montażu instalacji gazowej, kwoty za montaż LPG bo cena LPG nie odbiega na rynku od oferowanej przez Konkurencję a jakość usług instalacji gazu bije innych na głowę. I tym właśnie kierował się Właściciel Porche Macan przy wyborze warsztatu do instalacji LPG. W Energy Gaz Polska uwielbiamy takie auta i zawsze inspirują nas one do jeszcze lepszej pracy a nasz Warsztat przy ul. Ostrobramskiej zachwyca jednostkami do instalacji auto gazu każdego dnia. Zapraszamy do Energy Gaz Polska.

➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 19-01-2021
➡️ Marka i model: PORSCHE MACAN 2.0 245KM 2021
➡️ Rok produkcji: 2021r
➡️ Silnik: 2.0 245KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5200 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L+2L PB
➡️ Przełącznik LPG: we wnęce pod kokpitem
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 44L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 320 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,15 zł, PB 4,90 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 233 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 22300km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Porsche! http://www.egp.pl/lpg-do-Porsche.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Porsche? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Porsche! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Porsche na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Porsche zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Porsche wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Porsche i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Porsche, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – 22 810 00 90

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

9 thoughts on “NÓWKA Z 2021R!!! Porsche Macan 2.0 240KM MONTAŻ na gaz LPG wtrysk bezpośredni w Energy. BRAWO MY !!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!