Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Porsche 930 TURBO odbiór dla klienta z Polski – Polski mechanik w DubajuTen odcinek wyjątkowo krótki jak na piątkowe wydanie ale prace nad Aventadorem pochłonęły mnóstwo czasu. Plusem jest to, że Lambo jeździ i kolejny odcinek będzie znacznie dłuższy:)

Co do samego „wiatraka” ponieważ tak potocznie nazywane są Porsche chłodzone powietrzem, wyprodukowany został w 1976 roku czyli jest to wersja jeszcze bez intercoolera przez co moc to tylko 260koni mechanicznych. Jednak patrząc przez pryzmat lat było to najszybsze seryjnie produkowane auto w Niemczech. Prędkość maksymalna wynosiła wtedy 250km/h. Co do ilości wyprodukowanych sztuk to szacuje się, że wyprodukowano ich 2819 sztuk z silnikiem 3.0 czyli przed lift i 18770 z silnikiem 3.3 czyli polift.

Carrera została znaleziona, sprawdzona a cena wynegocjowana przez Kamila a ja postawiłem kropkę nad i odbierając auto, zabezpieczając przed wysyłką i wysyłką w kontenerze do Europy.

Auto zostało zakupiony przy współpracy z @Dobra Strona Mocy

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #porsche #930 #turbo #classic

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

14 thoughts on “Porsche 930 TURBO odbiór dla klienta z Polski – Polski mechanik w Dubaju

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!