Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

POLICZMY ! Ile ZARABIA NIEUCZCIWY WARSZTAT? Patologia Polskich Warsztatów!#patologiapolskichwarsztatow #ilezarabiamechanik http://www.m4kgarage.pl/
Odcinek jak każdy inny z tej seri czyli mocno kontrowersyjny, ale myślę, że otworzy oczy na kilka problemów z jakimi borykamy się na polskim rynku warsztatów.
Zgadzasz się to kciuk w górę i niech się niesie!!!

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów m4k koniecznie zajrzyj i zamów nowe opony bo to jest wasze bezpieczeństwo
——————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K

——————————————————————————
Szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————
Nie kupowałeś polisy w Mubi? Zgarnij 150 zł + 700 zł za polecanie
———————————————————————————

Szukasz dobrych części tuningowych do swojego auta? Zajrzyj koniecznie do ekipy FMIC
————————————————————————————
https://allegro.pl/uzytkownik/FMIC_PL
————————————————————————————
WALIZKA NARZĘDZI BY M4K GARAGE z Autografem i wieloma dodatkami
—————————————————————————————
https://allegro.pl/oferta/limitowany-zestaw-narzedzi-m4k-garage-latarka-9524605987
—————————————————————————————
Meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@milosnicy4kolek.pl

#ilezarabiawarsztat #warsztatsamochodowy #patologiapolskichwarsztatów

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

30 thoughts on “POLICZMY ! Ile ZARABIA NIEUCZCIWY WARSZTAT? Patologia Polskich Warsztatów!

  1. Bardzo fajna seria (programy) ale Michu troche zejdz z tego wysokiego ego – malo nas obchdzi ile to otworzyles/ile masz zamiar otworzyc nowych warsztatow.Opowiadajac nam i innych warsztatach Mam wrazenie ze w PL nie ma zadnego dobrego warsztatu oprocz twoich – taka autoreklama co? Fajnie opowiadasz o "samochodziarstwie " naprawde super!- ale slabo nas obchodzi ile to wszystko kosztuje, farnczyza i twoje biznesowe sukcesy…. Bez hejtu. Pozdrawiam.

  2. Sprawa mojej Mazdy 6 gh, która trafiła na naprawę automatu do "fachowego" warsztatu we Wrocławiu w kwietniu tego roku i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została naprawiona. Auto trafiło z uszkodzonym automatem do w/w warsztatu, szybka diagnoza (padł wymiennik ciepła i zatarło się łożysko) koszt około 8tys zł. Po 2 tyg. Odbiór auta i oczywiście kwota uległa zmianie na 9 200 zł ale problemy dopiero się zaczynają bo skrzynia biegów dość mocno szarpie po naprawie. Nie ma problemu przecież mam rok gwarancji na naprawę. Oddaję auto pod koniec maja na poprawę i do odbioru jest gotowe pod koniec lipca. Kolejny odbiór i już po paru km. Automat zaczyna szarpać. Robię kick-down na autostradzie A4 i skrzynia blokuje koła przy prędkości 100 km/h. W/w Warsztat odbiera auto na swój koszt i stwierdza przeskoczenie rozrządu! Silnik do wymiany, bo jak to powiedzieli "używany jest bardziej pewny niż naprawa". Dzisiaj mamy już wrzesień, a auto ma niby zmieniony silnik, a automat jeszcze nie rozgryźli dlaczego dalej szarpie. Co tydzień nowy termin odbioru auta… Czekam do końca miesiąca i sprawa trafi do sądu.

  3. Oddałem auto do mecha w Wieliczce i wyciął mi katalizator, podmienił silnik na trupa i ogólnie spartaczył całą robotę. 2 miesiące to trwało a miał tylko zrobić rozrząd w Focusie. Okazało się że gość ma legalną firmę i współpracuje ze złodziejami samochodów. Z resztą mój silnik prawdopodobnie poszedł do jego sąsiada złodzieja. Nie mi jednemu zrobił taki numer. Ktoś polecił i dałem się nabrać. Pierwsze auto, pierwsze błędy. Postanowiłem nic nie robić, bo ten gość już i tak ledwo zipie zesrany, no i ma dzieci.

  4. No dobrze masz dużo racji itp wiele warsztatów przycina na wielu płaszczyznach przedsiębiorstwa. Ale trzeba też zwrócić uwagę na nie których klientów że szukają najniższych cen nie z chciwości ale z biedy

  5. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale można o tym gadać miesiącami, fakt jest taki, znajdź sam dobrego mechanika i sami myślmy czy nam się to opłaca… Sprawdzajcie…

  6. Hej. Warsztat. Przemyślenia 😀 ?? Nie mam czasu oglądać wszystkiego aby wziąć udział w konkursie… Mam eske do odświeżenia i zabroł żeś mi szansa tymi rozwiązaniami, Miśku Ty… Pozdrowienia, Zdrowia.

  7. Jak jest na liniówce. Bo ryczałtu nie możesz mieć jako warsztat mechaniki podatkowej. Ryczałt: pielęgniarki, położne, rolnicy, lekarze, no z rolnikami jest jeszcze inna para kaloszy. Ale to większy temat o podatkach. Jak ktoś chce mogę trochę pomówić o tym.

  8. Moim marzeniem jest jedna w Polsce skala podatkowa 9% , a nie tworzy się na skali dwa progi podatkowe, kartę podatkową, ryczałt ewidencji przychodów, ludzie prosto jak w Dubaju jeden podatek 9% , prosto, jasno i ok. Ja w wykształceniem księgowym nieraz zastanawiam się ile VAT określić na kawę z mlekiem, a ile bez mleka. Wstyd.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!