Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Rozjechał człowieka na Marszałkowskiej. Za kierownicą "patostreamer"Nie powinien prowadzić, prawdopodobnie jechał za szybko, a za jego brawurę życiem zapłacił pięćdziesięcioletni mężczyzna. Zginął pod kołami Porsche na Marszałkowskiej w Warszawie. Michał Kwiatkowski

Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/polsatnewspl

Polub nasz profil na Instagramie:
https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Twitterze:
https://twitter.com/PolsatNewsPL

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

24 thoughts on “Rozjechał człowieka na Marszałkowskiej. Za kierownicą "patostreamer"

 1. "Niestety można go nazwać takim patostreamerem, bo po prostu wrzucał filmy, jak jedzie samochodem z dużymi prędkościami."

  "patostreamer to osoba, która podczas internetowych przekazów na żywo pokazuje patologiczne, szkodliwe, obraźliwe, obsceniczne treści"

  No ale czego się spodziewać po Polsacie i innych stacjach telewizyjnych…

 2. Vote removal 1/1000
  To jaką wode z mózgu robią te media społecznościowe na czele z tvp i i całą resztą "Faktów" to sie nie mieści w głowie. Płakać mi się chce jak nasza wolna polska jest manipulowana tym całym patałajstwem internetowym radiowym i telewizyjnym. Rozumiem podawanie faktów i wypowiadanie sie na jakiś temat we własnym zakresie ale robienie z igły wideł jest chyba najważniejsze dla wszystkich. Rozumiem, że trzeba czyms przykuć uwagę słuchaczy ale cholera jasna odsetek ludzi, któży potrafią odpowiednio filtrować wiadomości jest niewielki, dlaczego to wszystko jeszcze nienazywa się propagandą? I jak tu nie być uprzedzonym do polityki i wszystkich mediów jak średnio rozgarnięta osoba zauważy jaki to jest poprostu blender do robiena papki z mózgu.
  Change my mind.
  Tylko niech Pan/Pani przemyśli trzy razy to co chce napisaç pod moim komentarzem, jeśli ktoś ma właste zdanie to chciałbym je usłyszeć tak jak byśmy rozmawiali twarzą w twarz. Proszę sobie najpierw wyobrazić moją twarz a dopiero puźniej napisać odpowiedź, bardzo chętnie rozwinę ten temat.

 3. Od kiedy ktoś kto nie prowadzi transmisji na żywo, w internecie zna go Mama, tata,część znajomych i rodziny, może być nazywany pato streamerem czy influence. Niedługo moja babcia będzie influ bo ma facebook.

 4. No tak polskiej policji brakuje sił i srodków bo lepiej wypisywać ludziom mandaty z maseczki i pilnować lokali by przypadkiem się jakiś nie otworzył na to środki to są 🙂

 5. No co jak co ale wina jest bezdomnego że się wpierdolił na drogę nawet nie patrząc czy coś jedzie. Ale oczywiście kierowca najgorszy a ten bezdomny to jaki to on nie jest biedny.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!