Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Polskie Porsche 29 cz.1pierwsza część 29 odcinka cdn. Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

22 thoughts on “Polskie Porsche 29 cz.1

  1. Obejrzałem raz jeszcze wszystkie odcinki. Piękna praca ! Jakim środkiem zabezpieczacie blachy przed zgrzewem? (Wiem, że to miedź , ale chodzi o konkretny produkt). Tak samo ciekawi mnie inhibitor nakładany na blachę w celu zabezpieczenia. Jeszcze raz pełen szacunek za ogrom pracy !

  2. No i dzięki Tomasz 🙂 Tu jest pomysł na kanał. Tylko nie masz czasu.A Sądzę, że spora częśc prawdziwych adeptów blacharki chłonęłaby tą wiedzę PRAKTYCZNĄ jak gąbka wodę. Ma mam nadzieję na wiecej takich filmów z nutą KNOW HOW. Może kogoś to nudzi. Ja lubię oglądać tą serię, a może to śmieszne ,ale dzięki ostatniemu odcinkowi o cynowaniu zabieram się za swoje nadkole 🙂 Wiedza na temat blacharki jak u mojego Wujka na temat składania silników do motocykli.

  3. założenie błotnika bardziej emocjonuje tylko kogoś kto nie wie o co tak naprawdę w takiej pracy chodzi.
    Wykonanie takiego elementu tak precyzyjnie ,że właściwie nie można zauważyć różnicy między oryginalem jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące albo tak samo jak każda inna część .
    Tego potem nie będzie widać ale ktoś kto wie o tym lub obejrzy wstecz przebieg prac usiądzie w samochodzie i pomyśli nawet jakaś tam pierdółka ale mega ważna jest zrobiona z najwyższą perfekcją a nie na odp…bo nie widać .
    To cieszy .

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!