Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Polskie Porsche 29 cz.2Subskrybuj mój kanał https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1 Druga część odcinka 29. Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

20 thoughts on “Polskie Porsche 29 cz.2

 1. Patryk… dobrze się ogląda chłopaków jak odbudowują auto wśród oglądających jest duzy procent osob które maja za sobą przygodę z replikami i kitcarami.
  To straszne jak trudno w kraju zarejestrować np replikę Maserati 450 robiona kilka lat samemu.
  ludzie nue koncza swoich zaawansowanych projektów lub sprzedają je obcokrajowcom gdyz nie sposob wygrać batalii rejestracyjnej w Polsce.
  Jesteś jedyną osoba ktora może nagłośnić publicznie tą uciążliwość .

 2. Nie powiedzieliście prawdy o blacharce to ja powiem . Wiecie ilu teraz będzie blacharzy amatorów na rynku ? Jestem po szkole mechanicznej z dyplomem blacharz – lakiernik . Poszycie drzwi od Prosiaka żaden problem !!! Wystarczy trochę sprzętu i jest ? Prawda jest taka że liczy się wiedza i umiejętności . Tomkowi i ekipie nawet jak zabierzecie sprzęt to oni to zrobią na kolanie , może troszkę dłużej będzie trwało . Ogromna wiedza , doświadczenie i umiejętności się liczą przede wszystkim . Aż miło się ogląda prawdziwych mistrzów . Czapki z głów !!!

 3. Osiem lat temu postanowiłem zrobić blacharkę w swoim samochodzie (1957 r.). Po obejrzeniu kilkudziesięciu odcinków stwierdzam, iż jestem w przedszkolu, a Tomek z ekipą są wykładowcami na uniwersytecie. Gratuluję fantastycznego pomysłu pokazania od podstaw procesu odbudowy klasyka. Świetny materiał poglądowy i do nauki. Materiał pokazuje ile w rzeczywistości trwają prace, jak wiele wysiłku i samozaparcia trzeba poświęcić by móc w przyszłości pochwalić się posiadaniem unikatowego samochodu. Przystępuję do ogladania kolejnych odcinków i czekam na nastepne.

 4. Coś, do czego fabryka Porsche potrzebuje specjalistycznych maszyn, oni wykonali ręcznie, z zegarmistrzowską precyzją… niezwykły szacun. A Patryk wyjątkowo mało mial do powiedzenia ;))

 5. Genialny odcinek, aż zaintersowałem się kursami blacharstwa bo bardzo artystyczna i trudna praca ale mega satysfakcjonująca jak z arkusza blachy pod koniec dnia ma się poszycie do drzwi którego nie da się nigdzie dostać. 😀 Choć wiadomo w 8h to zrobią to tacy profesjonaliści jak Tomek z ekipą.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!