Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Polskie Porsche 29 cz.2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Subskrybuj mój kanał https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1 Druga część odcinka 29. Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “Polskie Porsche 29 cz.2

 1. Patryk… dobrze się ogląda chłopaków jak odbudowują auto wśród oglądających jest duzy procent osob które maja za sobą przygodę z replikami i kitcarami.
  To straszne jak trudno w kraju zarejestrować np replikę Maserati 450 robiona kilka lat samemu.
  ludzie nue koncza swoich zaawansowanych projektów lub sprzedają je obcokrajowcom gdyz nie sposob wygrać batalii rejestracyjnej w Polsce.
  Jesteś jedyną osoba ktora może nagłośnić publicznie tą uciążliwość .

 2. Nie powiedzieliście prawdy o blacharce to ja powiem . Wiecie ilu teraz będzie blacharzy amatorów na rynku ? Jestem po szkole mechanicznej z dyplomem blacharz – lakiernik . Poszycie drzwi od Prosiaka żaden problem !!! Wystarczy trochę sprzętu i jest ? Prawda jest taka że liczy się wiedza i umiejętności . Tomkowi i ekipie nawet jak zabierzecie sprzęt to oni to zrobią na kolanie , może troszkę dłużej będzie trwało . Ogromna wiedza , doświadczenie i umiejętności się liczą przede wszystkim . Aż miło się ogląda prawdziwych mistrzów . Czapki z głów !!!

 3. Osiem lat temu postanowiłem zrobić blacharkę w swoim samochodzie (1957 r.). Po obejrzeniu kilkudziesięciu odcinków stwierdzam, iż jestem w przedszkolu, a Tomek z ekipą są wykładowcami na uniwersytecie. Gratuluję fantastycznego pomysłu pokazania od podstaw procesu odbudowy klasyka. Świetny materiał poglądowy i do nauki. Materiał pokazuje ile w rzeczywistości trwają prace, jak wiele wysiłku i samozaparcia trzeba poświęcić by móc w przyszłości pochwalić się posiadaniem unikatowego samochodu. Przystępuję do ogladania kolejnych odcinków i czekam na nastepne.

 4. Coś, do czego fabryka Porsche potrzebuje specjalistycznych maszyn, oni wykonali ręcznie, z zegarmistrzowską precyzją… niezwykły szacun. A Patryk wyjątkowo mało mial do powiedzenia ;))

 5. Genialny odcinek, aż zaintersowałem się kursami blacharstwa bo bardzo artystyczna i trudna praca ale mega satysfakcjonująca jak z arkusza blachy pod koniec dnia ma się poszycie do drzwi którego nie da się nigdzie dostać. 😀 Choć wiadomo w 8h to zrobią to tacy profesjonaliści jak Tomek z ekipą.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!