Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Remont silnika TSI TFSIEliminujemy nadmierne spalanie oleju w silnikach 1,8 i 2,0 TSI oraz TFSI z samochodów Volkswagen Audi Seat Skoda. Film przedstawia cały proces remontu takiego silnika. Udzielamy 24 miesiące gwarancji. Odbieramy samochody z dowolnego miejsca w Europie, oraz po naprawie odwozimy z powrotem. Na cały czas naprawy udostępniamy samochody zastępcze.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

30 thoughts on “Remont silnika TSI TFSI

  1. Kiepsko, lektor mówi o najlepszych maszynach do przeprowadzenia takiego remontu ale nic nie wspomina o najlepszych świecach zapłonowych i olejach do silnika. Pewnie zalewają GM-mem. Tu w polin jest zawsze jakieś ale, nic do końca nie jest najlepsze! 🙁

  2. Mam audi a4 b8 1.8 tfsi w gazie. Od 2007r nie był wymieniany rozrząd i ma wadę olejową. Przejechał tak już 400tyś km. Można? Jak najbardziej. Olej bierze w zależności od obrotów silnika. W mieście 1 litr na 1000 na autostradzie 2 litry na 1000. 🤣🤣🤣

  3. Konkluzja jest prosta, nie kupuj aut z takim silnikiem. Kiedys nie było takich filmów bo mało jaki mechanik musiał robić generalny remont silnika, dziś wjazd do warsztatu i zaczyna sie od generalnego remontu. Śmiech.

  4. Panie broń mnie od wszelkiego TSI i wszelkiego TFSI bo nic gorszego cie spotkać nie może. Cały ubrudzony non stop dolewka. Kierownica cała z oleju. Im dynamiczniej jeździsz tym więcej bierze. na trasie jakiś obłęd nie wiem czy pali olej czy 95 w sumie to chyba te auto na olej jeździ.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!