Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Zakup auta klasycznego w Belgii Francji Holandii Niemczech

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

38 thoughts on “Zakup auta klasycznego w Belgii Francji Holandii Niemczech

  1. Panie Tomku z doświadczenia powiem bo wynajmowałem takie auta ze trzeba bardzo pilnować tej blokady najazdów podczas wjeżdżania lub wciągania auta na lawetę. Wiem ze dla was nie problem pospawać aluminium w Warszawie ale wracać z Paryża czy jakiejkolwiek innej trasy z uszkodzona blokada nic fajnego 🙂

  2. Świetny odcinek jak zwykle, fajnie się kanał rozwija. Mangusta jest przepiękna, czekam na odcinek z Jaguarem! Czułem ciarki na plecach jak ładowaliście na lawetę każde z aut, bo przypomniały mi się moje wyprawy po perełki 😀 Dziękuję za podarowanie mi 21min45 sek szczęścia dzisiejszego dnia ^_^ Pozdrawiam

  3. Bardzo ciekawy materiał, ABCar "w terenie" 🙂 Interesuje mnie jak rozwiązujecie sprawę noclegów, czy te cacka czekają po prostu na parkingu na lawecie, czy są też specjalnie zamykane? Dziękuję i proszę o więcej takich materiałów!

  4. 8 lat temu wiozłem z Francji Audi A8 D2 lawetą zaczepioną do BMW e49 . Jechałem przez miasteczko gdzie ledwo się mieściłem. Budownictwo chyba z 17 wieku. Kamień na drodze i z kamienia domy. Kamienice prawdziwe.

  5. Panie Tomku. Jesteś pan ćwok. We Francji obowiązuje prawnie święta zasada pierszeństwa pojazdu nadjeżdżającego z prawej strony. Dlatego nie ma tam tak jak w Polsce pojebów malujących miliony kresek i strzałek na jezdniach i rondach.

  6. A ja czekam i czekam i czekam a gazeli marzeń nie ma😢WSK dla teścia brak 😢Komar sztywniak nie dostępny 😢już nawet nie wspomnę o projekcie Pana Inżyniera Gumisia 😢😢😢czekałem na ten motocykl z upragnieniem 😢😢😢😢

  7. 16:59 Pewnie później Hans do kolegów będzie żartował: "Polacy mi wypchali Porsze z garażu i nawet ZAPŁACILI!!" reakcja kolegów: "Uhahaha chrum chrum prrr" reakcja Hansa: "Hahah Helmut spierdziałeś się hahahahahahaha"

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!